Aktualności

ODDZIAŁ W WAŁCZU – TYMCZASOWA ZMIANA GODZIN PRACY

Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że u jednego z pracowników Oddziału w Wałczu wykryto i potwierdzono pozytywny wynik badania na obecność wirusa COVID-19. Prewencyjnie pozostali pracownicy zostali skierowani na badania celem wykluczenia zarażenia wirusem COVID-9.

Czytaj więcej »

WAŻNA ZMIANA W USŁUDZE 3D SECURE

Uprzejmie informujemy, że począwszy od dnia 31 października br. wdrażane będą zmiany w zakresie funkcjonowania usługi 3D Secure dla kart wydanych w ramach Zrzeszenia SGB. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj więcej »

NIECZYNNY ODDZIAŁ W ZAKRZEWIE

Szanowni Klienci, z przykrością informujemy, że u jednego z pracowników Oddziału w Zakrzewie wykryto i potwierdzono pozytywny wynik badania na obecność wirusa COVID-19. Prewencyjnie pozostali pracownicy Oddziału w Zakrzewie zostali objęci kwarantanną.

Czytaj więcej »

BĄDŹ BEZPIECZNY – BANKUJ ONLINE

W związku z ciągłym wzrostem liczby zachorowań na COViD-19, dla bezpieczeństwa Państwa jak i naszych pracowników, zachęcamy do korzystania z bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

Czytaj więcej »

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ

Zgodnie z Umową Subwencji i Regulaminem Programu PFR przypominamy o obowiązku przedstawienia w Banku dokumentów potwierdzających,

Czytaj więcej »

ZMIANA TARYFY PROWIZJI I OPŁAT

Zarząd Banku uprzejmie informuje, że z dniem 1 września 2020 r. zmianie ulega „Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie,

Czytaj więcej »

UWAGA NA SUBSKRYPCJE I MIKROPŁATNOŚCI W INTERNECIE

Coraz częściej korzystamy z karty płatniczej lub kredytowej jako metody płatności w internecie – czy jest to bezpieczne?

Czytaj więcej »

ZMIANA TARYFY PROWIZJI I OPŁAT W ZAKRESIE KREDYTÓW

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 lipca 2020 r. zmianie ulega „Taryfa Prowizji i Opłat za czynności bankowe

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KLIENCI INDYWIDUALNI

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września 2020 r. zmianie ulega „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KLIENCI INSTYTUCJONALNI

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 września 2020 r. zmianie ulega „Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia

Czytaj więcej »

PODJĘLIŚMY WYZWANIE #GASZYNCHALLENGE

Mamy to! W odpowiedzi na nominację Nadnoteckiego Banku Spółdzielczego w Białośliwiu podjęliśmy wyzwanie w ramach akcji #GaszynChallenge!

Czytaj więcej »

OFEROWANIE PRZEZ BANKI NARZĘDZI POMOCOWYCH

Pandemia koronawirusa dotknęła nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) przygotował wytyczne dotyczące pomocy dla klientów

Czytaj więcej »

NOWE BANKOMATY W ODDZIAŁACH

Z przyjemnością informujemy, że w tym tygodniu zakończyliśmy wymianę bankomatów w naszych oddziałach, a tym samym zrobiliśmy kolejny krok w ramach „Mobilnego Przyspieszenia SGB” .

Czytaj więcej »

TARCZA ANTYKRYZYSOWA PFR

Od 27 kwietnia 2020 r. za pośrednictwem Internet Banking mikro, mali i średni przedsiębiorcy mogą składać wnioski o środki z Tarczy Antykryzysowej PFR.

Czytaj więcej »

COVID-19 BIEŻĄCE INFORMACJE

Wszelkie informacje dotyczące działalności Banku w związku z ogłoszoną pandemią COVID-19 dostępne są na stronie internetowej https://sblzakrzewo.pl/informacje-o-dzialalnosci-banku-w-czasie-pandemii-covid-19/

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT DOT. ROZPATRYWANIA REKLAMACJI

W związku z wejściem w życie z dniem 7 kwietna 2020 r. Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie określenia innych terminów wykonania niektórych obowiązków sprawozdawczych i informacyjnych

Czytaj więcej »

OBNIŻKA OPROCENTOWANIA DEPOZYTÓW

Mając na względzie decyzję Rady Polityki Pieniężnej z dnia 17 marca 2020 r. o obniżeniu stopy referencyjnej NBP o 0,5%, Zarząd Banku podjął w dniu 25 marca 2020 r. Uchwałę na mocy, której

Czytaj więcej »

DZIAŁANIA POMOCOWE DLA KLIENTÓW (TZW. WAKACJE KREDYTOWE)

Od dnia 26 marca 2020 r. nasi Klienci mogą składać wnioski o zawarcie aneksu dot. zawieszenia spłaty rat kapitałowych kredytów w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Czytaj więcej »

DO 100 ZŁ BEZ PIN-U DLA WSZYSTKICH KART

Teraz jeszcze wygodniej! Każdą z naszych kart – Visa i Mastercard – przy zakupach do wysokości 100 zł zapłacisz teraz zbliżeniowo bez podawania numeru PIN.

Czytaj więcej »

ODŁÓŻMY GOTÓWKĘ!

Odłóżmy gotówkę – korzystajmy z płatności mobilnych! W związku z zagrożeniem związanym z koronawirusem i możliwością przenoszenia wirusów na powierzchni banknotów i monet, zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie użycia płatności gotówkowych.

Czytaj więcej »

INFORMACJA

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników, prosimy aby w miarę możliwości sprawy bankowe załatwiać zdalnie:

Czytaj więcej »

FITBIT PAY

Portfel mobilnych płatności w ramach „Mobilnego przyspieszenia” został uzupełniony o Fitbit PAY. Dzięki Fitbit Pay dokonasz płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit.

Czytaj więcej »

BLIK

BLIK i zapłacone! Nie zabrałeś portfela? To nie problem. Teraz jest BLIK – bezpłatne i bezpieczne płatności. Wystarczy telefon z aplikacją Portfel SGB.

Czytaj więcej »

EXPRESS ELIXIR

Przelewy natychmiastowe już dostępne w SBL w Zakrzewie! Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji?

Czytaj więcej »

MIKRORACHUNEK PODATKOWY

1 stycznia 2020 r. Ministerstwo Finansów udostępniło generator mikrorachunków podatkowych.

Czytaj więcej »