Aktualności

WAKACJE KREDYTOWE

Czy wiesz, że od 15 maja 2024 r. możesz ponownie zawiesić spłatę kredytu hipotecznego i skorzystać z tzw. ustawowych „wakacji kredytowych”? Na mocy zmienionej ustawy z 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom (dalej „Ustawa”), przysługuje Ci prawo do złożenia wniosku o zawieszenie spłaty Twojego kredytu hipotecznego, jeśli:

Czytaj więcej »

BLIKOMANIA 2024

15 kwietnia wystartowała kolejna edycja corocznej loterii BLIKA – BLIKOMANIA 2024. W tym roku do wygrania jest 70 diamentów oraz czeki BLIK po 200 zł. Ponadto, na każdego czeka nagroda gwarantowana.

Czytaj więcej »

ZEBRANIA GRUP CZŁONKOWSKICH

Uprzejmie informujemy, że w dniach 27 i 28 maja br. odbędą się Zebrania Grup Członkowskich Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie. Harmonogram zebrań dostępny jest poniżej. Szczegółowy program zebrań dostępny jest w Oddziałach Banku.

Czytaj więcej »

UWAGA NA FAŁSZYWE INWESTYCJE

Oszuści telefonicznie, mailowo lub poprzez wpisy w mediach społecznościowych zachęcają do poznania sposobu jak „nie płacić za gaz” oraz jak szybko zarobić inwestując „w projekty państwowe”.

Czytaj więcej »

BEZPIECZNIEJSZE PŁATNOŚCI KARTĄ

Od 18 marca Twoje transakcje kartą będą jeszcze bezpieczniejsze. Co to dla Ciebie oznacza? Tak jak dotychczas będziemy monitorować każdą płatność Twoją kartą debetową i/lub kredytową (w zależności od tego, jaką kartę posiadasz), aby sprawdzić, czy nie jest ona oszustwem.

Czytaj więcej »

ZMIANA GODZIN PRACY

Uprzejmie informujemy, że od 14 marca 2024 r. zmianie ulegają godziny pracy Punktu Kasowego nr 1 w Złotowie przy ul. Norwida 8. Placówka będzie teraz czynna w godzinach 9:30 – 16:00. Godziny pracy Punktu Kasowego nr 2 w Złotowie przy ul. Norwida 8, pozostają bez zmian, tj. 7:45 – 15:15.

Czytaj więcej »

WYSYŁKA ZESTAWIEŃ OPŁAT DLA KLIENTÓW

Uprzejmie informujemy, że od 22.12.2023 r. rozpoczęliśmy coroczną wysyłkę Zestawień opłat dla Klientów. Wysyłka będzie prowadzona trzema kanałami, tj. poprzez e-mail, za pomocą trwałego nośnika oraz w formie papierowej.

Czytaj więcej »

GODZINY PRACY 29.12.2023 R.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 grudnia br. (piątek) wszystkie placówki Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie będą czynne do godz. 12:00.

Czytaj więcej »

NOWOŚCI W APLIKACJI SGB MOBILE

Już 15 grudnia zobaczysz zmiany w swojej aplikacji SGB Mobile. Jak się zmieniać to na lepsze – teraz Twoja aplikacja SGB Mobile będzie jeszcze bardziej Twoja!

Czytaj więcej »

DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH KART

Robisz zakupy przez internet? Zachowaj czujność! Sprawdź jak zadbać o bezpieczeństwo swoich kart płatniczych i nie dać się oszukać.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KARTY KREDYTOWE

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 grudnia 2023 r. zmianie ulega „Regulamin funkcjonowania kart kredytowych dla klientów indywidualnych w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie”.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – SGB MOBILE

Informujemy, iż z dniem 15 grudnia 2023 r. zmieniamy Regulamin korzystania z aplikacji mobilnej SGB Mobile. Oto najważniejsze zmiany: nowe funkcje: płatności Visa Mobile, wymiana walut w Kantorze SGB, ograniczenie ilości urządzeń, na których aplikacja może być zarejestrowana – do dwóch, wycofaliśmy z oferty aplikację Portfel SGB.

Czytaj więcej »

BEZPIECZNY KREDYT 2%

Bezpieczny Kredyt 2% jest już dostępny w naszym Banku. Jest to element Programu Pierwsze Mieszkanie. W ramach tego rozwiązania można uzyskać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach na zakup pierwszego mieszkania lub domu, budowę domu, a także dokończenie budowy.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIE NNW DLA DZIECKA

Przed nami nowy rok szkolny, warto więc pomyśleć o ochronie ubezpieczeniowej naszych uczniów i przedszkolaków. Ubezpieczenie NNW Generali chroni dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, w domu, w górach i nad morzem.

Czytaj więcej »

MASTERCARD MUSIC

Zbieraj punkty w Bezcennych Chwilach i odbieraj muzyczne nagrody! Lubisz muzykę? Koniecznie sprawdź co nowego w programie Mastercard® Bezcenne Chwile®. To już trzecia edycja Mastercard Music – inicjatywy, która skupia się na promowaniu muzycznych pasji.

Czytaj więcej »

WAKACYJNA PROMOCJA KREDYTÓW

Do końca sierpnia trwa nasza wakacyjna promocja kredytów. Do każdego udzielonego kredytu dorzucamy atrakcyjny upominek. Zapraszamy do Oddziałów.

Czytaj więcej »

KREDYTY PŁYNNOŚCIOWE 2%

Kredyty płynnościowe 2% z dopłatami ARiMR do oprocentowania dla producentów rolnych już dostępne!

Czytaj więcej »

TAŃSZE EKO KREDYTY

Od teraz kredyty EKO z nowym, niższym oprocentowaniem. Dodatkowo do każdego kredytu atrakcyjny upominek. Sprawdź naszą ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm.

Czytaj więcej »

ZŁÓŻ WNIOSEK O 300+

Można już  składać nowe wnioski o świadczenie z programu rządowego Dobry start, czyli tzw. 300+ na okres 2023/2024. Wnioski na nowy okres rozliczeniowy można wypełniać m.in. w naszej bankowości internetowej od 1 lipca 2023 r. do 30 listopada 2023 r.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIA W BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ

Od teraz ubezpieczenia Generali można kupić również poprzez bankowość internetową naszego Banku – szybko, wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej »

WYZWANIE SPORTOWE SGB

Już 29 kwietnia wystartuje 2 edycja Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB. Nie może Ciebie w nim zabraknąć! Od 29 kwietnia do 11 czerwca będziemy chodzić, biegać, jeździć na rowerze i na rolkach, żeby zbierać kilometry w szczytnym celu.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIE UPRAW

Rolniku! Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy. Dzięki ubezpieczeniu złagodzisz skutki finansowe m.in. przymrozków, gradobicia, huraganu, deszczu nawalnego, ognia czy suszy.

Czytaj więcej »

OSTRZEGAMY PRZED OSZUSTAMI!

Ponownie ostrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banku. Przestępcy pod pretekstem weryfikacji podejrzanej transakcji, namawiają do instalacji aplikacji, np. Any Desk czy TeamViewer.

Czytaj więcej »

GRAMY Z WOŚP

Już 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również postanowiliśmy aktywnie włączyć się w zbiórkę poprzez eSkarbonkę. Przyłącz się i TY!

Czytaj więcej »

OKRESOWO STAŁA STOPA PROCENTOWA

Uprzejmie informujemy, że od dnia 31 grudnia 2022 r. wprowadzamy okresowo stała stopę procentową dla kredytów mieszkaniowych i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie. Będzie ona obowiązywała przez okres 5 lat.

Czytaj więcej »

VISA MOBILE JUŻ DOSTĘPNA!

Od teraz Klienci naszego Banku mogą korzystać z nowej usługi Visa Mobile. Jest to nowy sposób płatności kartami Visa w internecie. Pozwala na wygodne zakupy bez konieczności podawania za każdym razem numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2.

Czytaj więcej »

WYSYŁKA ZESTAWIEŃ OPŁAT DLA KLIENTÓW

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie uprzejmie informuje, iż od dnia 16.12.2022 r. rozpocznie coroczną wysyłkę Zestawień opłat dla Klientów. Wysyłka będzie prowadzona trzema kanałami, tj. poprzez e-mail, za pomocą bankowości elektronicznej oraz w formie tradycyjnej – papierowej.

Czytaj więcej »

KARTA PRZEDPŁACONA „PIERWSZA KARTA”

Od 1 grudnia 2022 r. w naszej ofercie dostępna jest karta przedpłacona „Pierwsza Karta” przeznaczona dla osób małoletnich w wieku od 7 do 13 roku życia. Karta przedpłacona do doskonały pomysł na prezent oraz świetny sposób na naukę zarządzania budżetem.

Czytaj więcej »

PAKIET ROR „NIEREZYDENT”

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2022 r. do naszej oferty wprowadziliśmy nowy pakiet rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego „NIEREZYDENT” dla klientów, których kraj głównej rezydencji podatkowej jest poza terenem Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Czytaj więcej »

LOKATA MOBILNA 5,10%

Z przyjemnością informujemy, że przedłużyliśmy okres obowiązywania oferty specjalnej na lokatę dla osób prywatnych korzystających z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej NASZ BANK oraz podnieśliśmy jej oprocentowanie.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIA ON-LINE

Przypominamy o możliwości szybkiego i bezpiecznego zakupu ON-LINE ubezpieczeń oferowanych przez GENERALI. Poniżej lista ubezpieczeń, które można kupić samodzielnie przez internet.

Czytaj więcej »

„NASZ BANK” W NOWEJ WERSJI

Już wkrótce udostępnimy nową wersję aplikacji mobilnej „Nasz Bank” – zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja, oprócz nowego wyglądu, zyska także szereg ulepszeń.

Czytaj więcej »

KONTO MŁODZIEŻOWE „PROMOCJA”

Od 01.11.2022 r. poszerzyliśmy naszą ofertę rachunków o Konto Młodzieżowe „Promocja” z prezentem, przeznaczone dla osób w wieku od 13 do 30 roku życia.

Czytaj więcej »

FUNDUSZ WSPARCIA KREDYTOBIORCÓW

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców jest pomocą dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, a muszą spłacać raty kredytu mieszkaniowego. Ze wsparcia mogą skorzystać również osoby, które sprzedały dom lub mieszanie, na które wcześniej wzięły kredyt, ale z uzyskanej kwoty nie spłaciły go w całości.

Czytaj więcej »

DZIEŃ SENIORA W ZUS

Już po raz kolejny ZUS oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizują Dzień Seniora. W całym kraju, pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”, odbędą się różne wydarzenia dla osób starszych.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KLIENCI INDYWIDUALNI

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 września 2022 r. zmianie ulega „Regulamin udzielania kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie klientom indywidualnym w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie”.

Czytaj więcej »

USTAWA O POMOCY KREDYTOBIORCOM

29 lipca 2022 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom. Ustawa daje prawo do złożenia wniosku o zawieszenie spłaty rat kredytu hipotecznego – tzw. wakacje kredytowe.

Czytaj więcej »

GENERALI, Z MYŚLĄ O PODRÓŻY

Podróż w Polsce czy za granicą? Spacer po górach czy rower? Niezależnie jak planujesz spędzić urlop, pamiętaj o ubezpieczeniu w odpowiednim wariancie. Zapewnij sobie spokojne wakacje z „Generali, z myślą o podróży”.

Czytaj więcej »

TARCZA 2.0 – DECYZJE PFR

Uprzejmie informujemy, że decyzje dotyczące zwrotów subwencji finansowych w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikrofirm i MŚP będą udostępniane w bankowości internetowej od dnia 13 do dnia 15 lipca br. Prosimy beneficjentów o sprawdzanie komunikatów w bankowości elektronicznej w tym okresie.

Czytaj więcej »

WYGRAJ WAKACJE Z SGB

Płać kartą Mastercard® SGB i wygrywaj wakacyjne podróże. Weź udział w naszym konkursie z kartami Mastercard! To proste: zarejestruj się na www.wakacjezsgb.pl i rób zakupy kartą – najlepiej w internecie. Za każde wydane 10 zł naliczy Ci się odpowiednia liczba punktów.

Czytaj więcej »

NOWA KADENCJA RADY NADZORCZEJ

21 czerwca 2022 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie, na którym podsumowano działalność Banku w 2021 roku oraz dokonano wyboru nowej Rady Nadzorczej na następną, czteroletnią kadencję.

Czytaj więcej »

ŻNIWA NA ALLEGRO Z GENERALI AGRO

Rolniku – niebawem Twoje maszyny ruszą w pole i zaczną ciężko pracować. Zadbaj o ich ochronę, wykup nowe ubezpieczenie agro casco i zyskaj kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł.

Czytaj więcej »

PARTNERSTWO W BIZNESIE – WARSZTATY

Partnerstwo w Biznesie to cykl BEZPŁATNYCH warsztatów, które zostały przygotowane przez Spółdzielczą Grupę Bankową (SGB) wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla Klientów Biznesowych naszego Zrzeszenia – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Najbliższe szkolenie już 9 czerwca!

Czytaj więcej »

LOKATA MOBILNA 4,20%

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy specjalną lokatę dedykowaną dla osób prywatnych korzystających z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej NASZ BANK.

Czytaj więcej »

PRZELEWY BLIK NA TELEFON

Z dniem 1 czerwca uruchomiliśmy przelewy BLIK na numer telefonu. Dzięki tej usłudze można szybko, bezpiecznie i za darmo przelać pieniądze bez numeru konta – wystarczy numer telefonu odbiorcy, który również korzysta z usługi BLIK na numer telefonu.

Czytaj więcej »

BĄDŹ BEZPIECZNY W SIECI!

Nasze bezpieczeństwo w internecie zaczyna się w domu – komputer, laptop, smartfon – każde z tych urządzeń wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i świadomego użytkowania. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, dzięki którym korzystanie z bankowości internetowej stanie się bezpieczniejsze.

Czytaj więcej »

WYZWANIE SPORTOWE SGB

Już za chwilę startuje nasze ulubione Wyzwanie Sportowe SGB. W tym roku z ogromną przyjemnością zapraszamy Was wszystkich do udziału, nie może Was ominąć taka zabawa!

Czytaj więcej »

WAŻNA INFORMACJA!

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami o prowadzonych na dużą skalę cyberatakach, których celem jest system bankowy w Polsce, w tym między innymi banki spółdzielcze SGB, uprzejmie informujemy, że bezpieczeństwo naszego Banku nie jest zagrożone.

Czytaj więcej »

INFORMACJA UKNF

Polski sektor bankowy działa bez zakłóceń i realizuje wszystkie swoje funkcje wobec klientów – poinformował Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w mediach społecznościowych. UKNF zapewnia, że nie ma w planach wprowadzać żadnych limitów na wypłaty gotówki. To reakcja na plotki, które pojawiły się ostatnio.

Czytaj więcej »

„PARTNERSTWO W BIZNESIE” – CYKL SZKOLEŃ

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych szkoleń, przygotowanych przez SGB i Polską Fundację Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych  – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Uczestnicy szkoleń otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Czytaj więcej »