Aktualności

DBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOICH KART

Robisz zakupy przez internet? Zachowaj czujność! Sprawdź jak zadbać o bezpieczeństwo swoich kart płatniczych i nie dać się oszukać.

Czytaj więcej »

FERIE Z MASTERCARD® I SGB

Wygraj rodzinne ferie z kartą Mastercard® i SGB …bo wszystkie płatności prowadzą na zimowe wakacje! Weź udział w naszym konkursie z kartami Mastercard! Zarejestruj się na www.feriezsgb.pl, odpowiedz na pytanie i rób zakupy kartą.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KARTY KREDYTOWE

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 grudnia 2023 r. zmianie ulega „Regulamin funkcjonowania kart kredytowych dla klientów indywidualnych w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie”.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – SGB MOBILE

Informujemy, iż z dniem 15 grudnia 2023 r. zmieniamy Regulamin korzystania z aplikacji mobilnej SGB Mobile. Oto najważniejsze zmiany: nowe funkcje: płatności Visa Mobile, wymiana walut w Kantorze SGB, ograniczenie ilości urządzeń, na których aplikacja może być zarejestrowana – do dwóch, wycofaliśmy z oferty aplikację Portfel SGB.

Czytaj więcej »

WIELKA LOTERIA LOKAT

Wielka Loteria Lokat – wygraj 100 000 zł! Każdy z nas ma inne marzenia, plany, cele. Banki Spółdzielcze SGB wspierają klientów w ich realizacji. Czy jest to podróż życia, wymarzony nowoczesny dom z pompą, czy pełen babcinej miłości ogród zabaw.

Czytaj więcej »

BEZPIECZNY KREDYT 2%

Bezpieczny Kredyt 2% jest już dostępny w naszym Banku. Jest to element Programu Pierwsze Mieszkanie. W ramach tego rozwiązania można uzyskać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach na zakup pierwszego mieszkania lub domu, budowę domu, a także dokończenie budowy.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIE NNW DLA DZIECKA

Przed nami nowy rok szkolny, warto więc pomyśleć o ochronie ubezpieczeniowej naszych uczniów i przedszkolaków. Ubezpieczenie NNW Generali chroni dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od miejsca pobytu – w szkole, w domu, w górach i nad morzem.

Czytaj więcej »

MASTERCARD MUSIC

Zbieraj punkty w Bezcennych Chwilach i odbieraj muzyczne nagrody! Lubisz muzykę? Koniecznie sprawdź co nowego w programie Mastercard® Bezcenne Chwile®. To już trzecia edycja Mastercard Music – inicjatywy, która skupia się na promowaniu muzycznych pasji.

Czytaj więcej »

WAKACYJNA PROMOCJA KREDYTÓW

Do końca sierpnia trwa nasza wakacyjna promocja kredytów. Do każdego udzielonego kredytu dorzucamy atrakcyjny upominek. Zapraszamy do Oddziałów.

Czytaj więcej »

KREDYTY PŁYNNOŚCIOWE 2%

Kredyty płynnościowe 2% z dopłatami ARiMR do oprocentowania dla producentów rolnych już dostępne!

Czytaj więcej »

TAŃSZE EKO KREDYTY

Od teraz kredyty EKO z nowym, niższym oprocentowaniem. Dodatkowo do każdego kredytu atrakcyjny upominek. Sprawdź naszą ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm.

Czytaj więcej »

ZŁÓŻ WNIOSEK O 300+

Można już  składać nowe wnioski o świadczenie z programu rządowego Dobry start, czyli tzw. 300+ na okres 2023/2024. Wnioski na nowy okres rozliczeniowy można wypełniać m.in. w naszej bankowości internetowej od 1 lipca 2023 r. do 30 listopada 2023 r.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIA W BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ

Od teraz ubezpieczenia Generali można kupić również poprzez bankowość internetową naszego Banku – szybko, wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Czytaj więcej »

WYZWANIE SPORTOWE SGB

Już 29 kwietnia wystartuje 2 edycja Wyzwania Sportowego dla Sympatyków SGB. Nie może Ciebie w nim zabraknąć! Od 29 kwietnia do 11 czerwca będziemy chodzić, biegać, jeździć na rowerze i na rolkach, żeby zbierać kilometry w szczytnym celu.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIE UPRAW

Rolniku! Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność – ubezpiecz uprawy. Dzięki ubezpieczeniu złagodzisz skutki finansowe m.in. przymrozków, gradobicia, huraganu, deszczu nawalnego, ognia czy suszy.

Czytaj więcej »

OSTRZEGAMY PRZED OSZUSTAMI!

Ponownie ostrzegamy przed oszustami, którzy podszywają się pod pracowników banku. Przestępcy pod pretekstem weryfikacji podejrzanej transakcji, namawiają do instalacji aplikacji, np. Any Desk czy TeamViewer.

Czytaj więcej »

GRAMY Z WOŚP

Już 29 stycznia odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku również postanowiliśmy aktywnie włączyć się w zbiórkę poprzez eSkarbonkę. Przyłącz się i TY!

Czytaj więcej »

OKRESOWO STAŁA STOPA PROCENTOWA

Uprzejmie informujemy, że od dnia 31 grudnia 2022 r. wprowadzamy okresowo stała stopę procentową dla kredytów mieszkaniowych i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie. Będzie ona obowiązywała przez okres 5 lat.

Czytaj więcej »

VISA MOBILE JUŻ DOSTĘPNA!

Od teraz Klienci naszego Banku mogą korzystać z nowej usługi Visa Mobile. Jest to nowy sposób płatności kartami Visa w internecie. Pozwala na wygodne zakupy bez konieczności podawania za każdym razem numeru karty, jej daty ważności i kodu CVV2.

Czytaj więcej »

WYSYŁKA ZESTAWIEŃ OPŁAT DLA KLIENTÓW

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie uprzejmie informuje, iż od dnia 16.12.2022 r. rozpocznie coroczną wysyłkę Zestawień opłat dla Klientów. Wysyłka będzie prowadzona trzema kanałami, tj. poprzez e-mail, za pomocą bankowości elektronicznej oraz w formie tradycyjnej – papierowej.

Czytaj więcej »

KARTA PRZEDPŁACONA „PIERWSZA KARTA”

Od 1 grudnia 2022 r. w naszej ofercie dostępna jest karta przedpłacona „Pierwsza Karta” przeznaczona dla osób małoletnich w wieku od 7 do 13 roku życia. Karta przedpłacona do doskonały pomysł na prezent oraz świetny sposób na naukę zarządzania budżetem.

Czytaj więcej »

PAKIET ROR „NIEREZYDENT”

Informujemy, że z dniem 1 grudnia 2022 r. do naszej oferty wprowadziliśmy nowy pakiet rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego „NIEREZYDENT” dla klientów, których kraj głównej rezydencji podatkowej jest poza terenem Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Czytaj więcej »

LOKATA MOBILNA 5,10%

Z przyjemnością informujemy, że przedłużyliśmy okres obowiązywania oferty specjalnej na lokatę dla osób prywatnych korzystających z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej NASZ BANK oraz podnieśliśmy jej oprocentowanie.

Czytaj więcej »

UBEZPIECZENIA ON-LINE

Przypominamy o możliwości szybkiego i bezpiecznego zakupu ON-LINE ubezpieczeń oferowanych przez GENERALI. Poniżej lista ubezpieczeń, które można kupić samodzielnie przez internet.

Czytaj więcej »

„NASZ BANK” W NOWEJ WERSJI

Już wkrótce udostępnimy nową wersję aplikacji mobilnej „Nasz Bank” – zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Aplikacja, oprócz nowego wyglądu, zyska także szereg ulepszeń.

Czytaj więcej »

KONTO MŁODZIEŻOWE „PROMOCJA”

Od 01.11.2022 r. poszerzyliśmy naszą ofertę rachunków o Konto Młodzieżowe „Promocja” z prezentem, przeznaczone dla osób w wieku od 13 do 30 roku życia.

Czytaj więcej »

FUNDUSZ WSPARCIA KREDYTOBIORCÓW

Fundusz Wsparcia Kredytobiorców jest pomocą dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej, a muszą spłacać raty kredytu mieszkaniowego. Ze wsparcia mogą skorzystać również osoby, które sprzedały dom lub mieszanie, na które wcześniej wzięły kredyt, ale z uzyskanej kwoty nie spłaciły go w całości.

Czytaj więcej »

DZIEŃ SENIORA W ZUS

Już po raz kolejny ZUS oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów organizują Dzień Seniora. W całym kraju, pod hasłem „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”, odbędą się różne wydarzenia dla osób starszych.

Czytaj więcej »

ZMIANA REGULAMINU – KLIENCI INDYWIDUALNI

Uprzejmie informujemy, że z dniem 17 września 2022 r. zmianie ulega „Regulamin udzielania kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie klientom indywidualnym w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie”.

Czytaj więcej »

USTAWA O POMOCY KREDYTOBIORCOM

29 lipca 2022 r. wchodzi w życie Ustawa z dnia 7 lipca 2022 r. o finansowaniu społecznościowym dla przedsięwzięć gospodarczych i pomocy kredytobiorcom. Ustawa daje prawo do złożenia wniosku o zawieszenie spłaty rat kredytu hipotecznego – tzw. wakacje kredytowe.

Czytaj więcej »

GENERALI, Z MYŚLĄ O PODRÓŻY

Podróż w Polsce czy za granicą? Spacer po górach czy rower? Niezależnie jak planujesz spędzić urlop, pamiętaj o ubezpieczeniu w odpowiednim wariancie. Zapewnij sobie spokojne wakacje z „Generali, z myślą o podróży”.

Czytaj więcej »

TARCZA 2.0 – DECYZJE PFR

Uprzejmie informujemy, że decyzje dotyczące zwrotów subwencji finansowych w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikrofirm i MŚP będą udostępniane w bankowości internetowej od dnia 13 do dnia 15 lipca br. Prosimy beneficjentów o sprawdzanie komunikatów w bankowości elektronicznej w tym okresie.

Czytaj więcej »

WYGRAJ WAKACJE Z SGB

Płać kartą Mastercard® SGB i wygrywaj wakacyjne podróże. Weź udział w naszym konkursie z kartami Mastercard! To proste: zarejestruj się na www.wakacjezsgb.pl i rób zakupy kartą – najlepiej w internecie. Za każde wydane 10 zł naliczy Ci się odpowiednia liczba punktów.

Czytaj więcej »

NOWA KADENCJA RADY NADZORCZEJ

21 czerwca 2022 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Spółdzielczego Banku Ludowego w Zakrzewie, na którym podsumowano działalność Banku w 2021 roku oraz dokonano wyboru nowej Rady Nadzorczej na następną, czteroletnią kadencję.

Czytaj więcej »

ŻNIWA NA ALLEGRO Z GENERALI AGRO

Rolniku – niebawem Twoje maszyny ruszą w pole i zaczną ciężko pracować. Zadbaj o ich ochronę, wykup nowe ubezpieczenie agro casco i zyskaj kartę podarunkową Allegro o wartości 50 zł.

Czytaj więcej »

PARTNERSTWO W BIZNESIE – WARSZTATY

Partnerstwo w Biznesie to cykl BEZPŁATNYCH warsztatów, które zostały przygotowane przez Spółdzielczą Grupę Bankową (SGB) wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla Klientów Biznesowych naszego Zrzeszenia – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Najbliższe szkolenie już 9 czerwca!

Czytaj więcej »

LOKATA MOBILNA 4,20%

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy specjalną lokatę dedykowaną dla osób prywatnych korzystających z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej NASZ BANK.

Czytaj więcej »

PRZELEWY BLIK NA TELEFON

Z dniem 1 czerwca uruchomiliśmy przelewy BLIK na numer telefonu. Dzięki tej usłudze można szybko, bezpiecznie i za darmo przelać pieniądze bez numeru konta – wystarczy numer telefonu odbiorcy, który również korzysta z usługi BLIK na numer telefonu.

Czytaj więcej »

BĄDŹ BEZPIECZNY W SIECI!

Nasze bezpieczeństwo w internecie zaczyna się w domu – komputer, laptop, smartfon – każde z tych urządzeń wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i świadomego użytkowania. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, dzięki którym korzystanie z bankowości internetowej stanie się bezpieczniejsze.

Czytaj więcej »

WYZWANIE SPORTOWE SGB

Już za chwilę startuje nasze ulubione Wyzwanie Sportowe SGB. W tym roku z ogromną przyjemnością zapraszamy Was wszystkich do udziału, nie może Was ominąć taka zabawa!

Czytaj więcej »

WAŻNA INFORMACJA!

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami o prowadzonych na dużą skalę cyberatakach, których celem jest system bankowy w Polsce, w tym między innymi banki spółdzielcze SGB, uprzejmie informujemy, że bezpieczeństwo naszego Banku nie jest zagrożone.

Czytaj więcej »

INFORMACJA UKNF

Polski sektor bankowy działa bez zakłóceń i realizuje wszystkie swoje funkcje wobec klientów – poinformował Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w mediach społecznościowych. UKNF zapewnia, że nie ma w planach wprowadzać żadnych limitów na wypłaty gotówki. To reakcja na plotki, które pojawiły się ostatnio.

Czytaj więcej »

„PARTNERSTWO W BIZNESIE” – CYKL SZKOLEŃ

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych szkoleń, przygotowanych przez SGB i Polską Fundację Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych  – mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Uczestnicy szkoleń otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Czytaj więcej »

WNIOSKI O 500+ ORAZ RODZINNY KAPITAŁ OPIEKUŃCZY

1 lutego udostępniliśmy możliwość składania wniosków o świadczenie 500+ oraz o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy za pośrednictwem naszej Bankowości Internetowej. Jednocześnie przypominamy, że od tego roku powyższe wnioski można składać wyłącznie elektronicznie.

Czytaj więcej »

ZMIANA LIMITÓW DLA TRANSAKCJI BLIK

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na wzrost liczby oszustw i wyłudzeń oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa środków SGB-Bank S.A. obniżył dla Klientów całego zrzeszenia banków spółdzielczych wysokość limitów w usłudze BLIK.

Czytaj więcej »

UWAGA NA NOWE OSZUSTWA!

Ostrzegamy przed fałszywą stroną, na której oszuści oferują zwrot 300 zł za szczepienie. Jeżeli Klient wprowadzi tam swoje hasło do banku, trafi ono bezpośrednio do oszustów, którzy wykorzystają je do kradzieży środków.

Czytaj więcej »

ZMIANA TARYFY PROWIZJI I OPŁAT

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 lutego 2022 r. zmianie ulega „Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie” dla klientów instytucjonalnych.

Czytaj więcej »

VISA – LOTERIA OLIMPIJSKA 2022

Płać kartą Visa i wygrywaj nagrody w loterii! W nowej olimpijskiej loterii Visa możesz wygrać nagrody o łącznej wartości ponad 780 000 zł: 5 nagród po 100 000 zł, 50 nagród po 1000 zł, 500 par gogli narciarskich.

Czytaj więcej »

ZMIANA TARYFY PROWIZJI I OPŁAT

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 lutego 2022 r. zmianie ulega „Taryfa prowizji i opłat za czynności bankowe w Spółdzielczym Banku Ludowym w Zakrzewie” dla klientów indywidualnych.

Czytaj więcej »

POMAGAMY, BO #LubimyLudzi

Dziękujemy organizatorom Szlachetnej Paczki w Złotowie za możliwość dołączenia do tak pięknej akcji. Jednocześnie dziękujemy wszystkim pracownikom naszego Banku, którzy zdecydowali się wesprzeć zbiórkę.

Czytaj więcej »