SGB ID / PROFIL ZAUFANY

Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie SGB ID pozwala w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami.

ID_SGB14

Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną. Dzięki niej można:

  • utworzyć Profil zaufany, dzięki któremu możesz korzystać z usług e-administracji przez internet,
  • podpisywać za pomocą Profilu zaufanego dokumenty w urzędach publicznych,
  • identyfikować swoją tożsamość np. w firmach ubezpieczeniowych, placówkach medycznych – szczegółową listę firm znajdziesz na stronie mojeID.

Szczegóły dotyczące usługi w Regulaminie.

Usługa SGB ID realizowana jest we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową oraz Ministerstwem Cyfryzacji.

 

Sprawdź jak łatwo założyć profil zaufany z usługą SGB ID:

Wejdź na stronę główną usługi PROFIL ZAUFANY i wybierz opcję ZAREJESTRUJ

Wybierz opcję zakładania i potwierdzania profilu zaufanego online za pomocą banku

Jako dostawcę tożsamości wybierz SGB Banki Spółdzielcze

Z listy rozwijanej wybierz województwo wielkopolskie, a następnie Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie lub wpisz w oknie po prawej stronie nazwę banku - Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie

Zostaniesz przeniesiony na stronę  logowania do bankowości internetowej SBL Zakrzewo. Po zalogowaniu udziel zgody na udostępnienie swoich danych Profilowi Zaufanemu

Możesz już korzystać  z Profilu Zaufanego - wystarczy, że dla potwierdzenia swojej tożsamości zalogujesz się na swój Profil Zaufany za pomocą bankowości internetowej SBL Zakrzewo.

Dzięki Profilowi Zaufanemu: