Express Elixir

elixir

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir teraz jest to możliwe. Z Express Elixir w ciągu nawet kilku sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, także w weekendy i święta.

Korzyści dla Ciebie:

  • szybkość – przelew Express Elixir realizowany jest natychmiast (transfer środków z banku do banku w większości przypadków trwa od kilku do kilkunastu sekund), dlatego to optymalne rozwiązanie w sytuacji, w której liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy
  • prostota – wystarczy zalogować się do swojego konta bankowości elektronicznej i dokonać płatności
  • wysoki limit transakcji
  • bezpieczeństwo – operatorem systemu Express Elixir jest KIR – instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami

DOSTĘPNE

PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

DOSTĘPNE

7 DNI W TYGODNIU

DOSTĘPNE

W WEEKENDY I ŚWIĘTA

 Jak wysłać Express Elixir?

Aby wykonać przelew natychmiastowy, wystarczy przyjść do placówki Banku lub zalogować się do systemu bankowości elektronicznej SBL w Zakrzewie  i wybrać odpowiednią opcję przelewu. Po zleceniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu kilku sekund.  System Express ELIXIR umożliwia Klientom realizację przelewów krajowych w złotych, a limit pojedynczej transakcji wynosi 20.000,00 zł. Przelewy typu Express ELIXIR realizowane są 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express ELIXIR dostępna jest na stronie internetowej Krajowej Izby Rozrachunkowej.