SGB LEASING

SGB Leasing Sp. z o.o. to polska firma leasingowa z kapitałem Spółdzielczej Grupy Bankowej, która już od 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku usług leasingowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu, tysiące małych i dużych firm oraz gospodarstw rolnych zbudowało trwałe fundamenty swojego biznesu zapewniając sukces swoim właścicielom i pracownikom.

Finansowanie SGB Leasing dostępne jest bez zbędnych formalności, na przejrzystych zasadach oraz warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Stali klienci mogą liczyć na wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowania polegające m.in. na obniżeniu wysokości wymaganego wkładu własnego w większości przypadków nawet do zera oraz rozszerzeniu uproszczonej procedury finansowania na takie przedmioty jak np. środki transportu ciężkiego, wózki widłowe, ciągniki rolnicze, wtryskarki, maszyny dla przemysłu spożywczego, a nawet meble i wyposażenie biur oraz sklepów.

Dostrzegając i reagując na potrzeby rynku, SGB Leasing nieustannie rozszerza i udoskonala swoją ofertę produktową skierowaną do przedsiębiorców oraz rolników indywidualnych.

motyw leasing-200dpi_RGB

OFERTA SGB LEASING:

Chcesz być bardziej mobilny, aby zwiększyć konkurencyjność swojej firmy? To znaczy, że potrzebujesz samochodu. Dzięki leasingowi z SGB Leasing możesz łatwo sfinansować potrzebny samochód nowy lub używany, korzystając z uproszczonej procedury! To idealne rozwiązanie. Idealne, bo szybkie, łatwe i tanie.

Za pomocą procedury uproszczonej sfinansujesz: Nowe i używane samochody osobowe oraz dostawcze do 3,5 tony o wartości nawet do 300.000 złotych dla klientów Grupy SGB. W procedurze uproszczonej możesz szybko i bez zbędnych formalności sfinansować zakup samochodu osobowego lub dostawczego o ładowności do 3,5 tony. Samochód każdej marki, zarówno nowy, jak i używany dla Ciebie lub Twoich pracowników. Nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych firmy. Do podjęcia decyzji o finansowaniu wystarczy wypełniony i podpisany wniosek. Z tej atrakcyjnej oferty może skorzystać praktycznie każdy przedsiębiorca, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, po spełnieniu minimalnych wymogów formalnych.

Chcesz, aby Twoja firma prężnie się rozwijała i mogła skutecznie konkurować na rynku? Aby to osiągnąć, potrzebujesz kolejnych samochodów do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód wybrać: nowy czy używany, osobowy czy dostawczy? Wychodząc naprzeciw tym rozważaniom stworzyliśmy ofertę, dzięki której sfinansujesz dowolny rodzaj pojazdu o ładowności do 3,5 tony.

Leasing na samochód używany to idealne rozwiązanie dla tych klientów, którzy nie widzą potrzeby inwestowania w nowy pojazd. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę, umożliwiającą finansowanie pojazdów, których wiek liczony od daty pierwszej rejestracji do daty zakupu przez SGB Leasing powiększony o okres finansowania może wynieść nawet 8 lat.

Środki trwałe niezbędne do prowadzenia Twojego gospodarstwa możesz sfinansować za pomocą pożyczki dla rolników podnosząc w ten sposób konkurencyjność gospodarstwa bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, częstotliwości spłaty -miesięcznie, kwartalnie, półrocznie z opcją dostosowania rat do sezonowości produkcji rolniczej – zgodnie ze specyfiką działalności gospodarstwa.

Pożyczkę rolniczą można przeznaczyć na nowy i używany sprzęt rolniczy: ciągniki rolnicze + ładowacz czołowy, kombajn zbożowy, kombajn do buraków, kombajn do ziemniaków, sieczkarnia samobieżna, opryskiwacz samobieżny, ładowarka, przyczepa rolnicza kosiarka, opryskiwacz, prasa rolująca, prasa kostkująca, praso-owijarka, owijarka, przetrząsaczo-zgrabiarka, wóz paszowy, ładowacz czołowy, rozsiewacz do nawozów, siewnik, sadzarka, pług agregat uprawowy, agregat uprawowo-siewny, głębosz, kultywator, wał, wóz asenizacyjny, rozrzutnik obornika, glebogryzarka, brona, gruber, włóka i inne maszyny uprawowe.

Nasz nowy produkt - pożyczka leasingowa na samochód dla rolnika Agro Auto jest wygodnym sposobem finansowania zakupu samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t, oferowanym dominującym w polskim sektorze rolniczym rodzinnym gospodarstwom rolnym. Produkt oparty jest na maksymalnie uproszczonych procedurach oraz minimum formalności. Do uzyskania zgody na finansowanie wystarczy tylko złożyć wniosek, nakaz płatniczy i obowiązkowe ubezpieczenie rolników. W efekcie poziom finansowania na zakup pojazdu zależy od powierzchni gospodarstwa i profilu produkcji.

Produkt Auto Agro to nie tylko pożyczka leasingowa. W ramach tej oferty szybko sfinansujesz swój wymarzony samochód również w leasingu operacyjnym lub finansowym przy takich samych, minimalnych wymogach formalnych. Finansowanie Agro Auto można przeznaczyć na samochód dowolnej marki: nowy i używany, osobowy lub dostawczy do 3,5 tony o wartości nawet do 300.000zł dla klientów Grupy SGB.

Leasing maszyn i urządzeń rolniczych to forma finansowania inwestycji, która niezmiennie zyskuje na popularności. Rozwój gospodarstwa rolnego i leśnego wymaga ogromnych nakładów finansowych, a nie wszyscy rolnicy i przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy, wielotysięczny wydatek na zakup niezbędnej maszyny. Ubieganie się o kredyt na sfinansowanie odpowiednich maszyn w banku, wiąże się z kolei ze skomplikowanymi i długimi procedurami oceny sytuacji finansowej klienta. My oferujemy wielowymiarowe i kompleksowe finansowanie dla rolnictwa – leasing maszyn rolniczych z SGB Leasing to najlepszy kierunek. Przygotowaliśmy atrakcyjną i kompletną ofertę dla wszystkich podmiotów prowadzących działalność rolniczą, aby mogli skupić się oni na rozwoju swojej działalności, nie martwiąc się o finansowanie. Leasing maszyn rolniczych z SGB Leasing to najlepszy kierunek dla rozwoju Twojej działalności i sukcesywnej budowy przewagi konkurencyjnej na rynku.

Oferujemy finansowanie dla rolnictwa praktycznie każdej maszyny rolniczej.

Twoja firma działa w branży transportowej, produkcyjnej lub usługowej? W codziennej pracy wykorzystujesz środki transportu ciężkiego, czyli na przykład samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy itp.? Chcesz korzystnie pozyskać dla swojej firmy nowe środki transportu ciężkiego, aby stać się bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym graczem na rynku? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty na finansowanie transportu ciężkiego.

Z oferty skorzystać mogą przedsiębiorcy, których działalność związana jest z wykorzystywaniem środków transportu ciężkiego i zamierzają skorzystać np. z leasingu samochodów ciężarowych, ciągników, przyczep oraz innych maszyn.

Każdy przedsiębiorca wie, że rozbudowany i nowoczesny park maszynowy buduje pozycję firmy na rynku i generuje wzrost zysków. Dlatego nie zwlekaj z decyzją i zacznij finansować swój biznes razem z nami. Niezależnie od rodzaju maszyny lub urządzenia, którego aktualnie potrzebuje Twoja firma, sfinansujemy je dla Ciebie ponieważ jak nikt inny rozumiemy, że posiadanie przez firmę specjalistycznych narzędzi pracy jest często warunkiem niezbędnym do prowadzenia działalności gospodarczej i jej dalszego rozwoju.

Finansujemy następujące środki trwałe: linie technologiczne, maszyny i urządzenia dla przemysłu budowlanego, maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego, maszyny i urządzenia dla przemysłu poligraficznego, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego, maszyny i urządzenia dla przemysłu metalurgicznego, maszyny i urządzenia dla przemysłu budownictwa drogowego, maszyny i urządzenia dla przemysłu przetwórstwa tworzyw sztucznych, inne maszyny i urządzenia.

Promieniowanie słoneczne to najczystsze, naturalne źródło energii, które jest dostępne za darmo dla wszystkich - zawsze i wszędzie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz popularniejsze stają się instalacje fotowoltaiczne, które są ekologiczne i oszczędne ponieważ zamieniają promieniowanie słoneczne na prąd, z którego na co dzień korzystamy. Technologia ta, popularna od wielu lat w krajach zachodnich, zyskuje coraz więcej zwolenników w Polsce. Do niedawna zainteresowanie produkcją prądu z energii słonecznej w Polsce było niewielkie, jednak obecnie sytuacja diametralnie się zmieniła. Przede wszystkich rośnie świadomość ekologiczna Polaków, którzy chcą żyć w czystym środowisku. Korzystnie zmienia się również otoczenia prawne, które sprawia, że montaż instalacji jest łatwiejszy, korzystniejszy i bardziej dostępny niż jeszcze kilka lat temu. Funkcjonuje coraz więcej programów wsparcia, dotacji, ulg oraz korzystnych rozwiązań fiskalnych pozwalających odliczać koszty instalacji fotowoltaicznych od podatku.

W ramach naszej oferty szybko sfinansujesz nową i kompletną instalację fotowoltaiczną (zakup wraz z montażem) w leasingu operacyjnym, finansowym lub pożyczce leasingowej. W przypadku finansowania większości najpopularniejszych instalacji decyzja o finansowaniu podejmowana jest na uproszczonych zasadach bez konieczności dostarczania dokumentów finansowych firmy.

Jeżeli jesteś lekarzem prowadzącym działalność gospodarczą, potrzebujesz szybkiego finansowania nowego sprzętu medycznego do swojego gabinetu i nie chcesz składać stosu dokumentów wymaganych do przeprowadzenia analizy finansowej to nasza oferta jest idealna dla Ciebie!
Procedura przyznania finansowania oparta jest na maksymalnie uproszczonych zasadach. Zamiast dokumentów finansowych wystarczy wniosek zawierający oświadczenie klienta o osiągniętych w ostatnim roku obrachunkowym wynikach a decyzja następuje w ciągu 24h od momentu złożenia wniosku!
Oferta skierowana jest do lekarzy specjalistów i lekarzy dentystów, którzy w zależności od indywidualnych potrzeb mogą skorzystać z różnych form finansowania: leasingu operacyjnego, finansowego lub pożyczki leasingowej.

Oferta skierowana jest do lekarzy specjalistów oraz lekarzy dentystów (również bez specjalizacji), którzy posiadają niezbędne uprawnienia zawodowe  i wykonują swój zawód w ramach działalności leczniczej na zasadach określonych w ustawie o działalności leczniczej.

Dlaczego warto skorzystać z oferty SGB Leasing?

  • wieloletnie doświadczenie na rynku usług leasingowych
  • kompleksowa i fachowa obsługa specjalistów
  • uproszczone procedury i szybka decyzja o przyznaniu finansowania
  • elastyczne, jasne i przejrzyste warunki umowy
  • korzystne warunki finansowe i długie okresy finansowania
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe – AC, OC, Assistance, ubezpieczenia jednoroczne, wieloletnie, możliwość rozłożenia składki na raty itd.
  • ubezpieczenie GAP - zabezpieczenie straty finansowej, która powstaje na skutek utraty wartości pojazdu
  • doradztwo i opieka eksperta na każdym etapie umowy

Po szczegółową ofertę zapraszamy do najbliższego Oddziału.
Informacje można uzyskać również poprzez e-mail: kontakt@sblzakrzewo.pl lub telefonicznie.